Czwartki Chirurgiczne

O projekcieCelem cyklu webinarów tzw. Czwartków Chirurgicznych jest cykliczne dostarczanie lekarzom specjalistom wiedzy na temat zarówno sprawdzonych metod leczenia jak i zaprezentowanie nowych metod leczenia w chirurgii. Systematyczne uaktualnianie wiedzy ma bezpośredni wpływ na zapewnianie poprawy skuteczności leczenia oraz na jakość opieki nad pacjentem. Cykl webinarów stanowi zatem dobre narzędzie, które wspomoże regularne dostarczanie najświeższej i rzetelnej wiedzy prezentowanej przez autorytety medyczne ale także może posłużyć jako platforma do wymiany praktycznych doświadczeń pomiędzy ekspertem a lekarzem praktykiem.

Partner

Firma Sanofi wspiera pacjentów w pokonywaniu wyzwań zdrowotnych. Jesteśmy globalną firmą biofarmaceutyczną skoncentrowaną na zdrowiu ludzkim. Zapobiegamy chorobom za pomocą szczepionek, dostarczamy innowacyjne sposoby leczenia bólu i łagodzenia cierpienia. Wspieramy zarówno tych, którzy cierpią na choroby rzadkie, jak również miliony pacjentów zmagających się z chorobami przewlekłymi. Dzięki zaangażowaniu ponad 100 000 pracowników w 100 krajach, Sanofi przekształca innowacje naukowe w rozwiązania opieki zdrowotnej dostępne na całym świecie. Jedna z 112 fabryk Sanofi, jest zlokalizowana w Rzeszowie.

Sanofi w Polsce zatrudnia blisko 1000 pracowników. Według danych IQVIA Polska, Sanofi zajmuje jedno z wiodących miejsc w krajowym rankingu największych firm farmaceutycznych.

Więcej szczegółów można znaleźć pod adresem: www.sanofi.pl Sanofi Polska @SanofiPolska @sanofipolska